Цікаві події

ОДЕСЬКИЙ МУЗЕЙ ЗАХІДНОГО І СХІДНОГО МИСТЕЦТВА

вулиця Пушкінська, 9

Одеський музей західного і східного мистецтва – один з найбільших художніх музеїв України. Його колекція вважається одним з найкращих зібрань зарубіжного мистецтва. Будівля музею є пам’яткою архітектури середини XIX в. – це палац, побудований в 1856-1858 рр. Для видатного поміщика Абази за проектом архітектора Луї Отона.

Музей працює щодня (крім середи)

10:30 – 18:00 (квітень-жовтень)

10:00 – 17:00 (листопад-березень)

 

Вартість квитків:

70 грн – повний дорослий

30 грн – повний студентський / учнівський

30 грн – повний пенсійний

ЛІТЕРАТУРНИЙ МУЗЕЙ І САД СКУЛЬПТУР

вулиця Ланжеронівська, 2

Одеський музей – один з найбільших літературних музеїв світу. Експозиція музею – система символів і знаків, в яку вписані реальні документи часу: книги, рукописи, газети, журнали, фотографії, особисті речі письменників, предмети епохи.

Сад скульптур Одеського літературного музею є експозицією під відкритим небом, яка розташувалася на території затишного двору музею, що входить в палацовий комплекс Будинки князя Гагаріна.

Музей працює щодня (крім понеділка)

10:00 – 17:00

 

Вартість квитків:

100 грн. – дорослий

50 грн. – дитячий

В останню неділю кожного місяця вхід до музею безкоштовний.

ОДЕСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

вулиця Софіївська, 5А

Одеський художній музей, що володіє видатною колекцією предметів мистецтва, розташувався в самому центрі Одеси, в старовинному палаці Наришкіних, побудованому в 1820-і роки в кращих традиціях російського класицизму. У 1888 році палац придбав тодішній одеський міський голова, видатний громадський діяч, меценат і колекціонер Григорій Маразлі, який і передав його місту з метою влаштування в ньому музею образотворчих мистецтв. Відкриття музею відбулося 24 жовтня 1899 …

Музей працює щодня (крім вівторка)

10:30 – 17:30 (Вс., Сб., Ср., Чет.)

11:30 – 19:00 (Ср., Сб.)

 

Вартість квитків:

від 70 грн. – дорослий

В останню неділю кожного місяця вхід до музею безкоштовний.

МУЗЕЙ ЦІКАВОЇ НАУКИ

проспект Шевченка, 4Е

Музей Цікавої Науки – це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано величезну кількість унікальних експонатів зі світу науки, кожен з яких, безсумнівно, вас здивує. Ви можете по-новому і з інтересом поглянути на те, що раніше вам здавалося нудним або складним у вивченні.

Вартість квитків:

180 грн. – дорослий

90 грн. – дитячий