Цікаві події

12-20 липня. Оперний театр. Зелений театр. Театр Муз.Комедії

Одеський міжнародний кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль – один з найбільших глядацьких кінофестивалів в Східній Європі, який щорічно проходить в кінематографічнії столиці України – місті Одеса.

Програмний фокус Одеського МКФ — фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми: Міжнародна та Національна, а також Конкурс європейських документальних фільмів.

До Міжнародної конкурсної програми входять прем’єри фільмів з усього світу. Головними арбітрами Одеського кінофестивалю стають глядачі: за результатами глядацького голосування визначається володар Гран-Прі Міжнародної конкурсної програми – Премії Золотий Дюк.

13  липня. Зелений театр 

Концерт PIANOБОЙ

У концерті прозвучать пісні з останнього альбому «Take off» (Тейк оф – Злетіти). Всі композиції, що вже стали хітами, і зовсім свіжі, виконуються маестро тільки в живу. Вас чекає живий звук і жива музика!

 

Початок о 20:00
Квитки – 270 грн.

21  липня. Зелений театр 

Віра Полозкова

Літні концерти Віри Полозкової в Зеленому Театрі Одеси вже стали доброю традицією. 21 липня ми побачимося знову!

Літо, сонце, свіже морське повітря, засмаглі плечі, вигоріле на сонці волосся … Ти щасливий, красивий, і за дві години проживаєш безліч життів, переносишся в часі і просторі, сумуєш і радієш, закохуєшся і прощаєшся, переживаєш заново все «назавжди» і кожне «ніколи більше».

 

Початок о 20:00
Квитки – 350-1500 грн.

21  липня. Ібіца

ONUKA «MOZAЇKA»

MOZAЇKA – більше, ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, меседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA.

Кожна пісня альбому – концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA – особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Другий лейтмотив – реакція Нати на навколишні події та явища.

Початок о 22:00
Квитки – 300-6500 грн.

27-28  липня. Зелений театр

Літній Гешефт Bali Style

Що нам потрібно сьогодні – враження, подорожі, атмосфера, легкість відпустки. Мріємо про екзотичну природу, незвичайну їжу, яскраві пригоди. Цього разу ми зробимо неможливе – створимо в Зеленому театрі острів Балі, і зробимо новий Гешефт Bali Style!

Ми зберемося в Зеленому театрі, щоб насолодитися тропічними фруктами, позайматися йогою в заростях острова, освіжитися під бризками водоспаду і зробити фоточку на байці «щоб швидше все збулося».

Час проведення 11:00-22:00
Квитки – 80 грн.