Цікаві події

16 квітня. Палац спорту

Концерт Laura Pergolizzi

Laura Pergolizzi знадобилося всього два роки, щоб стати однією з найулюбленіших поп-рок співачок в Україні: її з однаковим успіхом приймають як на сольних аншлагових концертах, так і на масштабних фестивалях. 16 квітня LP виконає улюблені її фанатами хіти і зовсім нові пісні у Одеському палаці спорту!

20-22 квітня. Одеська обласна філармонія

XXV Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні і дві ночі нової музики»

Щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні і дві ночі нової музики» в Одесі є одним з найбільших фестивалів «Нової музики» в Україні. Це музична вистава, під час якого музичні перформанси театралізовані в поєднанні з візуальними арт-акціями, звуковими, відео-, кіно- та мультимедійними інсталяціями.

22-29 квітня. вулиця Дерибасівська

Фестиваль «Тиждень античності в Одесі»

Тижнева масштабна костюмована реконструкція побуту римських легіонів. У центрі міста буде проходити приготування і презентація античної їжі у виконанні асоціації шеф-кухарів України, концерти античної музики, презентація античних костюмів і побуту за участю реконструкторів.

23 квітня. Термінал 42

МАЙКЛ ЩУР. ЯК ПОБАЧИТИ, ЩО НОВИНИ НАС ДУРЯТЬ?

Жартувати про серйозні речі — не всім до снаги. Він же щонеділі розповідає про важливе з гумором, розвінчує фейки та критикує колег-журналістів за сюжети, котрі неможливо дивитися, якщо маєш хоч краплю здорового глузду і критичного мислення. 23 квітня в гостях у Терміналу 42 — Майкл Щур! З ним ми поговоримо про те, як нас дурять новини та що з цим робити.

25 квітня. 4City

Зустріч-дискусія «Що значить « бути підприємцем » в 21 столітті? Історія від творця компанії L.A.P.T.I. . »

Олександр Верник – Founder і Creative Director бренду L.A.P.T.I.
Якщо ви, живучи в Одесі, ще не чули про L.A.P.T.I., тоді розповідаємо. Це бренд взуття, створений в Одесі в 2015 році. Всього за 4 роки L.A.P.T.I. взяли участь у всіх ключових fashion-події України, були представлений в кращих шоу-румах Європи і на подіумах Нью-Йорка, Парижа і Мілана. L.A.P.T.I. сьогодні – це понад 100 000 клієнтів в 20 країнах світу, 3 монобрендових магазину, 12 точок продажів і команда співробітників з 100 чоловік, які здійснюють понад 5000 щомісячних продажів.